kabaret "PARANIENORMALNI"

1MC PARANIENORMALNI JAWORZNO

DNIA 13.04.2019r (sobota) o godz. 17.00 w Kinie WENUS  wystąpi kabaret "PARANIENORMALNI" Bilety w cenie 60 zł.

Przedsprzedaż  w Kinie WENUS tel. 510 920 651

glosuj akadaenia 2018 b

Prosimy o Wasze głosy! Głosuj na CZERWONE czyli na projekt “Akademia Kuglarska w Nidzicy – po raz drugi” w ramach konkursu “Decydujesz, pomagamy” organizowanego przez Fundację TESCO Dzieciom. Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu możemy zdobyć 5000 zł na realizację planowanych działań. Głosowanie trwa od 7 maja do 4 czerwca.

Głosować na nasz projekt można wielokrotnie w sklepach TESCO w Nidzicy, Działdowie i Mławie. Głosy oddajemy wrzucając specjalne żetony do CZERWONEJ URNY obok kas. Żeton otrzymujemy wraz z paragonem przy każdych zakupach. Pamiętajcie - CZERWONA URNA!

„Akademia Kuglarska w Nidzicy” to inicjatywa Grupy Artystycznej SIGNUM oraz Nidzickiego Ośrodka Kultury. Polega ona na promowaniu sztuki kuglarstwa wśród lokalnej młodzieży. Chcemy to osiągnąć poprzez serię warsztatów prowadzonych przez lokalnych artystów i specjalistów z zewnątrz. Punktem kulminacyjnym będzie spektakl przygotowany przez młodzież uczestniczącą w zajęciach, dla lokalnej społeczności. Aby zrealizować zadanie potrzebujemy WASZEGO wsparcia.

Chcemy robić więcej i chcemy robić to lepiej - z WASZĄ pomocą nam się uda!

GŁOSUJ na lokalną inicjatywę - GŁOSUJ NA NIDZICĘ!

Dziękujemy za każdy wrzucony żeton!