Budowanie poczucia wspólnoty i wsłuchiwanie się w potrzeby kulturalne mieszkańców, to jedno z ważniejszych zadań naszej instytucji. Tworzenie możliwości kontaktu mieszkańców z kulturą wysoką, wiedzy historycznej i turystycznej regionu, literatury, sztuk plastycznych, teatru, tańca, muzyki, filmu oraz promocja aktywności społecznej to nadrzędne zadania Nidzickiego Ośrodka Kultury.

Powyższe działania prowadzone są poprzez organizację m.in.: koncertów muzycznych, wernisaży plastycznych, sesji naukowych, imprez rekreacyjnych, zwiedzania zamku, informacji turystycznej, sal wystawowych, konkursów teatralnych, historycznych, muzycznych, tanecznych, fotograficznych oraz prowadzenie kółek zainteresowań.

Główne pytanie, na które poszukujemy odpowiedzi, to czy forma powyższych działań jest dla Państwa wystarczająca, czy działania podejmowane przez naszą instytucję, są skorelowane z Państwa oczekiwaniami? Prosimy również o podzielenie się Państwa spostrzeżeniami i sugestiami na temat działalności NOK.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.